FC Dosta Dorost

Dosta Bystrc - Malá Haná Knínice 4:0 (3:0)

20.9.2020 - Petr

Starší dorost stále v soutěži neporažen - naopak naděloval! Aktuálně druhý tým tabulky (Malá Haná) přijel do bystrcké "arény", odkud se  budou body soupeřům vozit velmi těžko. Domácí hned zkraje zápasu rozpoutali útočný uragán a odměnou jim bylo dvoubrankové vedení ve 25.minutě, obě trefy zaznamenal již plně uzdravený Peška. Ještě do přestávky po krásném sólu Juránka, který byl ve vápně faulován, zvýšil z pokutového kopu Došek na tříbrankový rozdíl. Domácí však tentokrát nepolevili a bušili do svého soupeře neustálými útočnými výpady. Po jednom z nich zaznamenal premiérovou branku ve starším dorostu stoper Langer. Skóre 4:0 se již do konce zápasu nezměnilo, hostující brankář čaroval a lapil několik dalších vyložených šancí. Konečná statistika celkových 34 (!!!) střel jen ukazuje, jaký výkon starší dorostenci v sobotním odpoledni předvedli.