FC Dosta Dorost

Dosta - Brankovice/Nesovice 3:0 (3:0)

21.10.2016 - Ilja

V 11. kole přijel na naše hřiště sloučený tým Brankovic a Nesovic. Hosté se nachází na předposledním místě tabulky s prozatimní jednou výhrou, na hřištích soupeřů zatím nedokázali zvítězit.

Náš tým přesto soupeře nepodcenil a vstoupil do zápasu se vší vážností a už po patnácti minutách hry jsme se dostali do dvoubrankového vedení díky Říčánkovi se Šplíchalem. Soupeř se prakticky do žádných větších šancí nedostal díky naší kotrole míče. Do poločasu přidal Bagar naší třetí branku a do šaten se šlo za stavu 3:0.

Ve druhém poločase dostali brzy šanci kluci z lavičky, naše tempo opadlo a soupeř se dostal do dvou dobrých možností, v kterých nás podžel brankář Svoboda. Naše kombinace byla už velmi pomalá a bez nápadu, hráči podlehli uspokojení a ve druhé půli už jen dohrávali zápas a došli si pro tři body.