FC Dosta Dorost

Malá Haná Knínice - Dosta Bystrc dorost 4:4 (2:3)

I.třída dorostu skupina A - neděle 6.11.2016 - Malá Haná Knínice

5.12.2016 - Petr

Poslední podzimní kolo v kterém jsme přivítali tým Knínic se hrálo za ideálního fotbalového počasí. Skvěle připravený terén nám hrál do karet a hned z první povedené kombinace jsme se dostali do vedení díly Bikárovi 1:0. O chvíli později postupoval sám na brankáře Knoth, ale z úhlu svou slabší nohou pálil jen do boční sítě. V minutě 23 jsme měli výhodu rohového kopu, Lidmila s Janusisem sehráli nacvičený signál dokonale a první jmenovaný našel milimetrovým pasem na malém vápně hlavičkujícího kapitána Torlakidise 2:0. Hned z další kombinace vytěžil Bikár svůj druhý gól 3:0. V dalším souboji 1v1 uspěl Knoth, ale opět nevyřešil finální fázi gólově. Přišel protiútok hostů a po hrubce Valeše byl stav 3:1, nedáš dostaneš platilo i tentokrát. Inkasovaná branka z nepochopitelných důvodů znervózněla kluky natolik, že upustili od kontroly míče, krátkých přihrávek a náběhů do volných prostorů. Místo toho se zbavovali míčů dlouhými nákopy. A tak jsme zaslouženě inkasovali i druhou branku. 3:2 poločas.
I přes jasné a důrazné pokyny o poločasové přestávce jsme pokračovali v hektickém zbavování se míče a když se k tomu přidala osobní nedisciplinovanost v obranných činnostech hosté brzy srovnali krok 3:3. Po rohovém kopu Knínic byl stav 3:4 , naše obrana nechala míč nadvakrát dopadnout v pokutovém území a hráč hostí měl snadnou úlohu. Můžeme děkovat jen Bagarovi za odvahu vzít to na sebe a po krásném sólu přes tři protihráče zařídil bod který je ovšem pro nás vzhledem k brzkému vedení 3:0 ztrátou.