Dosta Bystrc dorost - Ráječko 1:2 (0:2)

I.třída dorostu skupina A - neděle 21.8.2016 - Bohunice

21.10.2016 - Ilja

Zápas byl sehrán kvůli vytrvalému dešti a podmáčenému hřišti na umělé trávě.

Od úvodních minut dělalo hřiště menších rozměrů problém oběma týmům a hrál se fotbal plný osobních soubojů a nepřesností s minimem šancí na obou stranách.

Hosté se dostali do vedení díky standartní situaci za hranicí pokutového území, kdy si brankář Svoboda nepohlídal střelu na svou stranu. Druhou branku Ráječko přidalo po samostatném nájezdu. V první půli domácí zahrozili jen po standartní situaci Lidmily.

Po změně stran se hosté zaměřili jen na odkopávání míčů a destruktivní fotbal, čímž bránili svoje vedení, přesto se domácím podařilo krásnou střelou z 30 m v podání Šplíchala snížit. V závěru Urban svou hlavičku po rohovém kopu neproměnil a skóre tak zůstalo 2:1 ve prospěch Ráječka.