Vysoké Popovice - Dosta Bystrc Dorost 3:6 (1:4)

Okresní přebor - pátek 17.8.2018 - Vysoké Popovice

18.8.2018 - Petr

VEL. POPOVICE - DOSTA dorost  3 : 6  /1:4/

V předehrávaném pátečním zápase jsme poprvé zavítali na trávník do Popovic. Ač výsledek vypadá jednoznačně, byla to spíš velká bitva ve velkém vedru, kterou rozhodl až závěr a probuzení našich střelců. Největší zásluhu na dovozu bodů mají ale Honza Bulant, co by autor čtyř branek, a spolehlivý výkon našeho gólmana, který se poprvé předvedl mezi dorostenci mezi tyčemi branky. Uklidnění přinesla již 5. minuta, kdy Musil vybídl Bulanta a ten si zapsal druhý střelecký úspěch v soutěži. Domácí celek hrál ale velmi kompaktně a nenechal nás vydechnout celý zápas. Záhy srovnal, po naší zbytečné ztrátě míče před vápnem. Potrestat chyby v rozehrávce jsme tentokrát dokázali i my a dalšími třemi trefami jsme v poločase odcházeli do kabin na pohodlného stavu 1:4. Popovice ale zbraně nesložili, mohutně povzbuzovaní místními, nebezpečnými dlouhými míči zasypávali naši obranu. Z penalty snížili a další brankou se dostali na rozdíl jednoho gólu. Začaly nervy na obou stranách. Vyrovnání zabránil náš gólman několika výtečnými zákroky. Když domácí ještě více otevřeli hru, znovu se probudili naši ofenzivní hráči a do otevřené obrany trestali a dvěma dalšími brankami potvrdili po mnoha letech vítězství dorostenců v soutěži, navíc na cizí trávě.

Sestava: Páral - Šesták, Gec, Sládek /K/, Mykytjuk - Musil, Panský, Kuštan, Kotek, Lunzar - Bulant. Střídal Halouzska

Branky: Bulant 4, Lunzar 2.