FC Dosta Dorost

Dosta Bystrc Dorost - Domašov-Říčky/Říčany 4:2 (1:2)

Okresní přebor - neděle 12.5.2019 - Bystrc

12.5.2019 - Petr

V dalším domácím představení předvedl dorost týmového ducha, když se mu podařilo otočit nepříznivě se vyvíjející průběh utkání a bojovností ho zvrátit ve svůj prospěch. Začátek zápasu byl opravdu hrozivý, když už v 6. minutě se hostům podařilo skórovat na 0:2, po té co potrestali bleskově dvě zbytečné ztráty v naší rozehrávce. Dosta se postupně začala tlačit před branku Domašova a stupňovala tlak. Teprve v závěru půle přišla jistá úleva v podobě snižující branky po hlavě Lunzara po rohovém kopu. V druhé části domácí výběr znovu přitlačil, ale s rychle ubíhajícím časem se vkrádala na jeho kopačky jistá nervozita. Střely mířily nad, vedle či do břevna. Poslední dvacetiminutovka však rozhodla. Hosté začali odpadávat fyzicky a tlaku neodolali. Pleskot utekl jejich obraně a prostřelil i gólmana, za chvíli se objevil v dalším sólu, ale před gólmanem podklouzl. Střídající Bulant se však dobře orientaval při závaru před brankou a otočil stav na 3:2. Průnik opět Lunzara mezi dvěma obránci, zakončený střelou k tyči završil zasloužený obrat. Body zůstaly u Svratky.