FC Dosta Dorost

Dosta Bystrc Dorost - Dědice 6:1 (4:1)

Okresní přebor - neděle 26.5.2019 - Bystrc

26.5.2019 - Petr

Po "mytí hlav" v týdnu za propad s Rajhradem, přistoupili kluci v bystrckých dresech v domácím utkání se soupeřem s Vyškovska mnohem zodpovědněji. I v tomto střetnutí udávali tempo hry a snažili se co nejrychleji rozhodnout a nedopustit překvapení. Po úvodním oťukávání se to začalo dařit. Přišly chvíle kanonýra Bulanta. Po dvou rozích byl vždy na správném místě před brankou soupeře a vedli jsme 2:0. Po jeho další dorážce od břevna zvýšil na 3:0. Slabší chvilku jsme si vybrali v 25. minutě, kdy vysunutá obrana nezachytila únik a bylo sníženo na 3:1. Ovšem dnes úřadoval znovu Jan Bulant, čtvrtým gólem posílá mužstva do šatny na přestávku. V druhé části tlak z naší strany polevil, díky většímu prostřídání hráčů. Na trávník se dostali kluci s méně starty. Přesto držíme soupeře pod kontrolou a do konce utkání zatížíme ještě jeho konto dalšími dvěma brankami - trefil se svátečně Kvasnička a opět se připoměl do statistik agilní Peška.