FC Dosta Dorost

Dosta Bystrc Dorost - Pozořice B 7:0 (4:0)

Okresní přebor - neděle 9.6.2019 - Bystrc

10.6.2019 - Petr

I proti dalšímu pozořickému výběru jsme se prosadili, i když největším našim soupeřem bylo vedro. Ujímáme se záhy vedení - po pěkné uličce Kotka přelobuje vyběhlého gólmana Peška. Další minuty se hledáme, zastřelujeme, opakovaný průnik Pešky zastavuje na poslední chvíli gólman. Často jsme zachyceni v postavení mimo hru. Potřebujeme pojišťovací branku a ta dlouho nepřichází. Teprve po půlhodině hry se prosazuje Bulant po rohu a napětí opadává. Přichází chvíle Matěje Kotka. Nejprve po individuální akci zvyšuje na 3:0 a v zápětí po přiklepnutí Šestákem svou druhou brankou upravuje poločasový stav na 4:0. V druhé části přichází opět dvě slepené branky. Stoper Mykytjuk se "zapomněl" ve vápně soupeře a připisuje si zápis do statistik na 5:0, stejně přesně míří opět Bulant po spolupráci s Peškou. Na konečný stav 7:0 upravuje Kuštan po perfektně zahraném přímém kopu přes zeď.