FC Dosta Dorost

Dosta Bystrc Dorost - Pozořice A 3:0 (0:0)

I.třída dorostu skupina A - sobota 5.9.2020 - Bystrc

7.9.2020 - Petr

Starší dorost, na rozdíl od mladších spoluhráčů, nadále prochází novou soutěží bez porážky, navíc si podal partnera z letní přípravy a vrátil mu porážku i s úroky. Jako uragán vstoupili kluci do další bitvy se soupeřem z Pozořic. Během prvních patnácti minut si vypracovali domácí borci několik tutových šancí, ale na gól se čekalo až do 20.minuty, kdy se prosadil kanonýr Zaplatil. Do poločasu přidali branky opět Zaplatil a debutující v dorostu - Kuba Juránek. Druhý poločas bohužel upadl do průměru a ani jeden tým nepředváděl pohledný fotbal. Výsledkem tak byla logicky bezbranková druhá část utkání a konečný výsledek 3:0 pro domácí. Ti se po 5. kole drží na 9 bodech, s bilancí 2 výher a 3 remíz.