FC Dosta Dorost

Start Brno - Dosta Bystrc Dorost 2:3 (0:1)

I.třída dorostu skupina A - neděle 27.9.2020 - Start Brno - ul. Loosova

28.9.2020 - Petr

Bystrcký dorost nadále neporažen i z horké půdy brněnské Lesné, kde dokonale zaskočil lídra soutěže! Velmi očekávané derby na Lesné přineslo obrovskou bitvu se šťastným koncem pro hosty z Bystrce. První poločas byl velmi taktický a obě mužstva nechtěla otevřít obrany. Jednu z mála šancí proměnil po Doškově přihrávce agilní Juránek a Dosta vedla o poločase 1:0. Téměř snový byl vstup pro hosty ve druhém poločase, kdy Peška v rozmezí 5 minut zvýšil dvěma góly již na tříbrankový rozdíl. V 61. minutě po chybě bystrcké defenzivy snížil Start na 1:3 a začalo domácí peklo. Tlak domácích začal gradovat a do šestnáctky hostů létal jeden centr za druhým. Dosťáci v těchto fázích nebyli schopní udržet míč a výsledkem bylo snížení z rohového kopu na 2:3. Do konce utkání však bystrcká hráz již nic nepovolila a tak si vezeme obrovsky cenné vítězství z půdy doposud vedoucího celku tabulky.